top of page

Nazywam się Robert Nagraba i specjalizuję się w profesjonalnym szkoleniu z programowania obrabiarek CNC ze sterowaniami HEIDENHAIN. Moja przygoda  w tej branży rozpoczęła się w roku 2000, kiedy zacząłem pracę w Fabryce Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. Następnie pracowałem jako trener NC w APS (Automatyka Przemysłowa Serwis) w Warszawie, przedstawicielstwie firmy HEIDENHAIN w Polsce. Teraz, jako Autoryzowany Partner Szkoleniowy, zapraszam do mojego Centrum Edukacji HEIDENHAIN, gdzie oferuję kursy i szkolenia dla szerokiego grona odbiorców - od operatorów i programistów po nauczycieli i serwisantów obrabiarek CNC

wnież jeśli potrzebujesz części zamiennych, wsparcia technicznego lub konsultacji z obszaru sterowań TNC i sprzętu HEIDENHAIN - po prostu skontaktuj się ze mną.

W celu zapewnienia wysokiego poziomu edukacji, systematycznie uczestniczę w szkoleniach NC-Upgrade i egzaminach prowadzonych dla wykwalifikowanych trenerów w Centrum Szkoleniowym firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH w Traunreut. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i jestem absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

ROBERT NAGRABA

All rights reserved by nctrener.pl 2018-2024

bottom of page